Від початку війни в Україні викрили понад 250 фактів торгівлі людьми

Від початку війни в Україні викрили понад 250 фактів торгівлі людьми

В Україні з 24 лютого 2022 року по жовтень 2023-го виявлені 264 кримінальні правопорушення за ознаками статті про торгівлю людьми, підозри оголошені 169 особам.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

Згідно з даними відомства, за останні два роки Національна поліція України припинила діяльність шести організованих угруповань торговців людьми. Учасники цих злочинних груп постали перед судом.

Також протягом 2022-2023 років у кримінальних провадженнях щодо торгівлі людьми потерпілими визнані 215 людей, 23 з них – діти.

У МВС нагадали, що 2 грудня у світі щороку відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства, метою якого є викорінення сучасних форм цього злочину, а саме: торгівлі людьми, сексуальної експлуатації, найгірших видів дитячої праці, примусових шлюбів, продажу наречених, передання у спадщину вдів, насильницького вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах тощо.

Нагадаємо, В Італії сталося виверження вулкана Етна

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Дніпропетровщині поліція звільнила з трудового рабства 60 осіб (відео) На Дніпропетровщині поліція звільнила з трудового рабства 60 осіб (відео)
На Дніпропетровщині поліцейські затримали фермерів-рабовласників. Їм загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.
Російське вторгнення: зведена інформація від МВС Російське вторгнення: зведена інформація від МВС
Агресор щодня і щоночі відчуває спротив своїм загарбницьким діям. 
Перейшла мінне поле: 16-річна дівчина тікала з Горлівки, щоб вчитись в Україні (фото) Перейшла мінне поле: 16-річна дівчина тікала з Горлівки, щоб вчитись в Україні (фото)
На Донбасі дівчина через мінне поле втекла з окупованих районів Донецької області (ОРДО). Вчора пізно ввечері вона вийшла до позицій українських військових.
Loading...
Load next