У Молдові під кордоном з Україною знайшли уламки ще одного "Шахеда"

У Молдові виявили нові уламки "Шахеда" приблизно у тому ж місці, що й знайдені минулими вихідними.
Про це повідомляє Newsmaker.
У другій половині дня 17 лютого у Вулканештському районі Молдови, на півдні країни, біля села Нова Етулія знайшли нові фрагменти, схожі на уламки "Шахеда".
Інформацію передали компетентним органам, доступ у район, де виявили уламки безпілотника, обмежено, – повідомили у Прикордонній поліції.
Уламки знайшли приблизно за 5 км від межі села та за 2 км від кордону з Україною.
Цей район розташований на північ від озера Кагул, що у межах України, приблизно на однаковій відстані від українських Болграда і Рені.
Нагадаємо, Вийшли з Авдіївки, це єдине правильне рішення — Тарнавський
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

У червні 2025 року Землю накриють кілька хвиль магнітних бур, які можуть серйозно вплинути на здоров’я та настрій метеозалежних людей

3 травня 2025 року американська співачка Леді Гага зібрала близько 2,5 мільйона глядачів на безкоштовному концерті на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро, Бразилія
Loading...
Load next