У Криму росіяни звели ще понад 100 кілометрів фортифікацій на узбережжі Чорного моря

У Криму росіяни звели ще понад 100 кілометрів фортифікацій на узбережжі Чорного моря

На узбережжі Чорного моря упродовж лютого-березня російські загарбники зводили нові фортифікаційні споруди протяжністю понад 100 км.

Про це повідомляє постійне Представництво Президента в АРК.

Росія продовжує збільшувати кількість інженерно-фортифікаційних споруд на узбережжі Чорного моря: нові споруди протяжністю понад 100 км зводилися протягом лютого-березня 2024 року, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лінія берегової оборони починається від селища Миколаївка Сімферопольського району і проходить узбережжям до Красноперекопська неподалік від адмінмежі з Херсонською областю. Далі нові укріплення простягаються узбережжям на північ, а найбільша їх концентрація – по периметру мису Тарханкут, на якому розміщено системи ППО.

На західному узбережжі Криму окупанти перерили фортифікаціями заповідники та природні парки, археологічні памʼятки та туристичні обʼєкти.

Поблизу села Сєверне Чорноморського району укріплення берегової оборони військові РФ облаштували на руїнах античного поселення, – додали в Представництві.

Нагадаємо, Росіяни евакуюють представників окупаційної влади з ТОТ Херсонщини - "Жовта стрічка"

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Збільшення окупантів: Росія продовжує переміщувати свої бойові літаки до Криму (фото) Збільшення окупантів: Росія продовжує переміщувати свої бойові літаки до Криму (фото)
Російська Федерація й надалі продовжує збільшувати свою військову силу поблизу українсько-російських кордонів. Зокрема збільшується кількість авіації, яка була помічена у Криму та поблизу України.
Росія розпочала відведення своїх військ з території окупованого Криму Росія розпочала відведення своїх військ з території окупованого Криму
Російська Федерація розпочала повернення своїх військ з Криму, військові справді почали роз'їжджатись на свої місця постійної дислокації. Напередодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про закінчення навчань російських військових.
Одне порушення на Донбасі, без втрат - штаб ООС Одне порушення на Донбасі, без втрат - штаб ООС
Бойовики відкривали вогонь біля Пісків. Завдяки зусиллям наших воїнів, рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.
Loading...
Load next