У київській лікарні помер перший пацієнт у якого підтвердили штам «Дельта»

У київській лікарні помер перший пацієнт у якого підтвердили штам «Дельта»
Медики наголошують, що цей варіант коронавірусу протікає агресивніше та швидше, ніж попередні штами.

У Києві в Олександрівській лікарні помер перший пацієнт зі штамом коронавірусу «Дельта».  Про це повідомила директорка медзакладу Людмила Антоненко в ефірі телеканалу «Київ».

Лікарка зазначила, що у столиці можливе різке погіршення епідемічної ситуації після хресного ходу до 1033-ї річниці хрещення Київської Русі 27 липня. 

Я думаю, буде дуже великий підйом захворюваності, тому що я хочу ще раз наголосити, що із хворих тестованих, які приїхали із Росії, всі вони позитивні на «Дельту». Тому якщо це ми спостерігаємо от таку ходу, то я думаю, що буде великий підйом захворюваності, - повідомила директорка Олександрівської клінічної лікарні Києва Людмила Антоненко.

У шести пацієнтів Олександрівської лікарні виявили варіант «Дельта», четверо з них приїхали з Росії.

Медики наголошують, що хвороба протікає агресивніше та швидше, ніж попередні штами: на другий-третій день після госпіталізації у пацієнтів різко знижується сатурація, через що вони не можуть самостійно дихати та потребують перебування у реанімації. Вік важких хворих: 30-40 років.

Нагадаємо, що 25 липня у Львівській області підтвердили три випадки захворювання на COVID-19, які спричинив штам «Дельта». 
 

 40
 
Читайте також
В Україні за останню добу виявили понад 2600 випадків інфікування коронавірусом В Україні за останню добу виявили понад 2600 випадків інфікування коронавірусом
За добу 03 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 2 614 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 196 медпрацівників – 46).
Висока смертність при інфікуванні «Дельтою» спостерігається серед невакцинованих Висока смертність при інфікуванні «Дельтою» спостерігається серед невакцинованих
Серед тих, хто отримав щеплення, рівень смертності не відрізняється від показників при зараженні іншими штамами.
В Україні виявили 417 нових випадків захворювання на COVID-19 В Україні виявили 417 нових випадків захворювання на COVID-19
За добу 15 серпня 2021 року в Україні зафіксовано 417 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 31, медпрацівників – 10).
Loading...
Load next