У світі відзначили професійне свято сімейних лікарів

У світі відзначили професійне свято сімейних лікарів
Значна частина людських проблем, пов’язаних з фізичним станом, в сучасному світі вирішується на прийомах в сімейних лікарів

Це сімейна лікарка Іванна Заремба, і вона є однією з рекордсменів за кількістю декларацій від пацієнтів. До початку повномасштабного вторгнення у лікарки було записано більше 2000 тисяч людей.

Робочий день у сімейних лікарів не завжди триває не завжди триває 8 годин як це насправді має бути. Адже окрім прийомів вони консультують пацієнті, навіть вдома, в телефонному режимі, якщо є така потреба.

Нагадаємо, що лікарі сімейної медицини всього світу, кожного року 19 травня святкують професійне свято. Цей день покликаний для того, щоб щоб нагадати та підкреслити такий важливий внесок цих спеціалістів у справу охорони здоровя населення.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 80
 
Читайте також
Безкоштовне лікування псоріазу: медцентр «Панацея» допомагає боротися з розвитком хвороби (відео) Безкоштовне лікування псоріазу: медцентр «Панацея» допомагає боротися з розвитком хвороби (відео)
Одна ін’єкція препарату «Скафо» може коштувати понад 10 тис. грн. Центр «Панацея» забезпечує цим препаратом пацієнтів з важкими формами псоріазу безкоштовно. 
Найбільша кількість смертельних випадків: за добу в Україні від коронавірусу померло 538 осіб Найбільша кількість смертельних випадків: за добу в Україні від коронавірусу померло 538 осіб
Попередній "антирекорд" за добовою смертністю був зафіксований 7 квітня цього року: за добу 6 квітня помер 481 хворий із коронавірусом. За добу 12 жовтня в Україні зафіксували 471 летальний випадок від Covid-19.
В Україні виявили 213 нових випадків захворювання на коронавірус В Україні виявили 213 нових випадків захворювання на коронавірус
В Україні за минулу добу померли 2 хворих на COVID-19 - востаннє така статистика спостерігалась у квітні минулого року, що було на початку світової пандемії.
Loading...
Load next