В МОЗ заявили про низький рівень щеплень серед дітей до одного року

В МОЗ заявили про низький рівень щеплень серед дітей до одного року

В останні два роки спостерігається доволі низький рівень щеплень серед дітей віком до одного року.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він зазначив, що показники вакцинації дітей в Україні досі не досягають рекомендованих.

При необхідному рівні охоплення щепленнями дітей до 1 року у 95% показники 2022 року склали від 62% до 74%, - заявив посадовець.

Зокрема, показники охоплення дітей щепленнями до року: проти поліомієліту – 68,9%, проти дифтерії, кашлюку та правця – 72,9%, проти кору, епідемічного паротиту та краснухи (КПК) – 74,1%, проти гепатиту B – 62,4%, проти туберкульозу – 71,0%, проти гемофільної інфекції – 74%.

Ляшко наголосив, що така ж тенденція зберігається й у 2023 році.

За перші 9 місяців 2023 року показники з вакцинації дітей до року становлять: проти поліомієліту – 66,8 %, проти дифтерії, кашлюку та правця – 64,8%, проти кору, епідемічного паротиту та краснухи (КПК) – 74%, проти гепатиту B – 64,1%, проти туберкульозу – 62,7% проти гемофільної інфекції – 63,7%, - поінформував він.

Міністр додав, що всі можливості щепитись є.

Вакцини є в наявності. Тому дуже важливо, щоб батьки відповідально ставились до вакцинації своїх дітей, - наголосив Ляшко.

Нагадаємо, Польські фермери приєднаються до протесту перевізників на кордоні з Україною

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні розпочалась вакцинація від COVID людей, які записались через "Дію" В Україні розпочалась вакцинація від COVID людей, які записались через "Дію"
Українці, що записались на вакцинацію проти коронавірусної інфекції через додаток "Дія", вже почали отримувати щеплення. Однак наразі стосується це лише людей від 65 років.
В Україні усіх навонароджених перевірятимуть на генетичні захворювання В Україні усіх навонароджених перевірятимуть на генетичні захворювання
В Україні збираються запровадити неонатальний скринінг на виявлення генетичних захворювань у новонародженої малечі.
Пояснення МОЗ: чи потрібно при вакцинації від COVID розріджувати кров Пояснення МОЗ: чи потрібно при вакцинації від COVID розріджувати кров
У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що при вакцинації від COVID препарати для розрідження крові вживати не потрібно, оскільки вони мають побічні ефекти.
Loading...