Мережа обурена: Роман Сасанчин продає квартиру у Києві, яку виграв на "Голосі країни-10"

Мережа обурена: Роман Сасанчин продає квартиру у Києві, яку виграв на "Голосі країни-10"
Український співак, переможець "Голосу.Діти" та "Голос країни" Роман Сасанчин спантеличив шанувальників заявою.

 19-річний виконавець зізнався, що ухвалив рішення продати свою квартиру у Києві, яку він виграв на "Голосі країни-10". І хоча раніше Роман мав намір переїхати до житла у столиці, втім, його плани змінилися. Написав Роман у своєму Instagram.

Дуже багато часу розмірковував над одним надзвичайно важливим питанням про квартиру, яку ще два роки тому виграв на "Голосі країни 10"! Так, ви багато чули у моїх інтерв'ю, що я хочу туди переїхати тощо! Але добре подумавши, я все ж таки вирішив її продати для того, щоб реалізувати ще одну свою мрію, про яку я згодом вам розповім, і купити меншу за розмірами квартиру! – поділився Сасанчин.

Фото: з відкритих джерел

Не всі шанувальники Романа підтримали його рішення:

Фото: Instagram Роман Сасанчин
Фото: Instagram Роман Сасанчин

Втім, на захист Сасанчина став менеджером того житлового комплексу, в якому розташована квартира, Микола Смиковський:

Для того, щоб радити, необхідно знати всю ситуацію! Кілька факторів, що підтверджують правильність рішення Романа!

1) Для того, щоб зробити ремонт у Києві у двокімнатній квартирі 70 м2, необхідно мінімум 25 тисяч доларів (з технікою та меблями).

2) Жити на орендованій квартирі зараз не варіант, краще відкладати ці кошти.

3) Вже підібрали кілька варіантів маленьких двокімнатних квартир з ремонтом, меблями та технікою, натомість на цю без ремонту. ремонт у квартирі поступово, ще й з дитиною маленькою – це дуже незручно і нестерпно! Це постійно відволікає, і часу на те, щоб заробляти кошти, розвиватися буде менше! 

Нагадаємо, що Адель отримала головні нагороди Brits у сукні українського бренду (фото, відео). Розкішна сукня зроблена з оксамиту, її ціна - 790€.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 3239
 
Читайте також
Зірка та переможець  «Голос. Діти» (2015), а також  «Голос країни» (2020) розлучається Зірка та переможець «Голос. Діти» (2015), а також «Голос країни» (2020) розлучається
Шлюб розривають після 4 місяців подружнього життя.
Куди українці їдуть відпочивати на новорічні свята? Куди українці їдуть відпочивати на новорічні свята?
Туристичний потік українців за кордон збільшився вдвічі у порівнянні з минулим роком, повідомили Суспільному в Асоціації турагентств. Найпопулярнішим напрямком на новорічні свята, як і попередні роки лишається Єгипет. Суспільне з’ясувало, які напрямки в новорічні свята обирають українці, які умову в'їзду в ці країни на тлі коронавірусу та скільки цьогоріч обійдеться відпочинок в Україні та за її межами.
Loading...
Load next