Адель отримала головні нагороди Brits у сукні українського бренду (фото, відео)

Адель отримала головні нагороди Brits у сукні українського бренду (фото, відео)
Розкішна сукня зроблена з оксамиту, її ціна - 790€.

8 лютого в Лондоні відбулася щорічна музична премія BRIT Awards. Співачка Адель стала переможницею відразу в трьох головних номінаціях: "альбом року", ("30") "артист року" і "пісня року" ("Easy on me"). За нагородами співачка вийшла в сукні українського бренду Marianna Senchina.

Про це повідомляє "ПравдаТУТ News" з посиланням на інстаграм премії.

Під час церемонії співачка змінила декілька образів, зокрема від Valentino i Armani Prive, а от за нагородою "Альбом року" вона піднялася в сукні від українського бренду Marianna Senchina.

Фото: Raven B. Varona

Як розповіла дизайнерка із Бурштина Мар’яна Сенчина виданню "ГК", про те, що Адель планує одягти сукню на церемонію, сестри не знали. Виявляється, що Адель придбала її на сайті італійського LuisaViaRoma набагато раніше цього заходу. Раніше вона з’являлася вже у цій сукні, але це було сімейне свято, тому не було стільки якісного контенту.

Це неможливо передати словами, радість, гордість, захоплення і здивування, тому що ніколи не знаєш коли й що вистрілить. Ти можеш відправляти безмежну кількість подарунків для примірок зіркам, отримувати від них новини про те, що щось не підійшло, але в один день зірка такого рівня як Адель, може просто купити сукню, що сподобалася, в онлайн магазині й одягти її на премію BRIT Awards, — ділиться Мар’яна.

Сукня зроблена з оксамиту, її вартість – 790€.

Пишаємось українськими виробниками!

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 729
 
Читайте також
"Хвороби, втрати і розчарування": співачка Джамала розповіла про складний минулий рік (фото) "Хвороби, втрати і розчарування": співачка Джамала розповіла про складний минулий рік (фото)
Щоб відволіктися від тривог минулого року, співачка вирішила полетіти на відпочинок.
"Валяємось в снігу по коліна": Ірина Федишин з сином злетіли з підйомника (відео) "Валяємось в снігу по коліна": Ірина Федишин з сином злетіли з підйомника (відео)
На щастя, зі співачкою та її сином усе добре.
Loading...
Load next