У Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»

У Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»
Цими вихідними у Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»

Цими вихідними у Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої української оперної історії «Запорожець за Дунаєм».

Це новий погляд на українську класику, що позбулася стереотипів нав’язаних московитами, зазначають у Львівській національній опері. Натомість показує достовірний образ українського козацтва, як могутню та свободолюбиву силу, яка зробить усе заради життя у вільній Україні .

Створювалася з вірою в те, що сучасні українці надихнуться цією виставою й будуть надихатися ще багато років, бо смисли й той козацький дух, який ми маємо в своїй крові, бо власне останні 400 років ми живемо у визвольній боротьбі, тому образ вистави цієї це військовий табір, який оточений ворогами, але українці шукають свій шлях додому в ту Україну, яку вони мають визволити для себе й в якій вони мають жити. Тому ми дуже сподіваємося, що те що ми задумали у виставі, що воно справдиться вже найближчим часом, - зазначає режисерка-постановниця, співавторка нового лібрето опери Оксана Тараненко.

Додамо, що це вже 8-ма постановка «Запорожця за Дунаєм» у стінах Львівської національної опери. Дуже посилили тексти й музичний матеріал. Й тепер це героїчна історія, яка дуже актуальна в теперішній час, розповідає Василь Вовкун.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 166
 
Читайте також
Про життя до війни: у Львові актори із 10 міст України презентували п'єсу "Станція Львів" (відео) Про життя до війни: у Львові актори із 10 міст України презентували п'єсу "Станція Львів" (відео)
Актори із 10 міст України написали п’єсу на основі життєвих подій, які були звичними для людей до війни 
Анджеліна Джолі застала повітряну тривогу на львівському вокзалі (відео) Анджеліна Джолі застала повітряну тривогу на львівському вокзалі (відео)
Акторка разом з іншими людьми спустилася в укриття.
Вистава "Осінь на Плутоні": на основі розповідей мешканців геріатричного пансіонату (відео) Вистава "Осінь на Плутоні": на основі розповідей мешканців геріатричного пансіонату (відео)
Документальний перформанс заснований на розповідях п’ятьох підопічних львівського геріатричного пансіонату
Loading...
Load next