У Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»

У Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»
Цими вихідними у Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»

Цими вихідними у Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої української оперної історії «Запорожець за Дунаєм».

Це новий погляд на українську класику, що позбулася стереотипів нав’язаних московитами, зазначають у Львівській національній опері. Натомість показує достовірний образ українського козацтва, як могутню та свободолюбиву силу, яка зробить усе заради життя у вільній Україні .

Створювалася з вірою в те, що сучасні українці надихнуться цією виставою й будуть надихатися ще багато років, бо смисли й той козацький дух, який ми маємо в своїй крові, бо власне останні 400 років ми живемо у визвольній боротьбі, тому образ вистави цієї це військовий табір, який оточений ворогами, але українці шукають свій шлях додому в ту Україну, яку вони мають визволити для себе й в якій вони мають жити. Тому ми дуже сподіваємося, що те що ми задумали у виставі, що воно справдиться вже найближчим часом, - зазначає режисерка-постановниця, співавторка нового лібрето опери Оксана Тараненко.

Додамо, що це вже 8-ма постановка «Запорожця за Дунаєм» у стінах Львівської національної опери. Дуже посилили тексти й музичний матеріал. Й тепер це героїчна історія, яка дуже актуальна в теперішній час, розповідає Василь Вовкун.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Як правильно скласти резюме та отримати роботу мрії? (відео) Як правильно скласти резюме та отримати роботу мрії? (відео)
Експертну думку висловила Оксана Судомир - директорка з управління персоналу мережі інноваційних шкіл та садків, Бізнес тренерка. Кар’єрний консультант.
У Львові відкрилася перша модельна школа для дорослих дівчаток У Львові відкрилася перша модельна школа для дорослих дівчаток
Уляна Іваськів відкрила у Львові першу модельну школу для дорослих дівчаток, де викладатимуть уроки стилістику одягу, дефіле і фотопозування
У Львові відбулася виставка картин відомої художниці Ірини Третьяк У Львові відбулася виставка картин відомої художниці Ірини Третьяк
Відома художниця Ірина Третьяк організувала у Львові показ своїх картин з нової колекції, що мисткиня почала створювати з початку повномасштабного вторгнення
Loading...
Load next