До українських полярників завітав імператорський пінгвін

До українських полярників завітав імператорський пінгвін

До українських полярників на станцію "Академік Вернадський" вперше за майже 4 роки прийшов імператорський пінгвін.

Про це повідомляють на сторінці Національного антарктичного наукового центру.

За словами біологів "Вернадського", цей пінгвін ще зовсім молодий, адже має сіре забарвлення на деяких частинах голови. Також полярники розповідають, що візит став сюрпризом, бо імператорські пінгвіни не гніздують в районі української станції, а обирають холодніші території. Найближча їхня колонія розташована за понад 300 км від "академіка Вернадського".

Цей вид унікальний тим, що заходить найдалі на Південь (до кількасот кілометрів вглиб континенту) та розмножується антарктичною зимою, тобто коли темно й дуже холодно. Також це найбільші пінгвіни на Планеті: їхній зріст може сягати 120 см, а вага – 50 кг, ‒ йдеться у повідомленні.

Полярники зазначають, що востаннє появу імператорського пінгвіна біля станції фіксували в грудні 2020 року. 

Нині ж незвичний відвідувач вже два дні гуляє нашим островом. Особливо він вподобав місце біля "магнітки" – геомагнітної обсерваторії, ‒ додають науковці.

Нагадаємо, Президент США розкрив своє особисте бачення миру в Україні

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна придбала легендарний британський криголам James Clark Ross (відео) Україна придбала легендарний британський криголам James Clark Ross (відео)
Раніше український уряд виділив 5 мільйонів доларів на закупівлю наукового корабля-криголама для потреб Української антарктичної експедиції й полярників.
Loading...
Load next