Львівщина вийде із "червоної" зони карантину

Сьогодні, 25 квітня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Державна комісія вирішила скасувати "червоний" рівень епідемічної небезпеки на Львівщині від завтра.
Про це повідомив міністр КМУ Олег Немчінов.
Відтак, з 00 години 00 хвилин 26 квітня 2021 року на Львівщині діє "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відповідно у регіоні буде послаблено протиепідемічні заходи.
Нагадаємо, від сьогодні, 25 квітня, Одеська область виходить з "червоної" зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Нагадаємо, за минулу добу в Україні виявили 7 930 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на 25 квітня захворіли 331 дитина та 98 медпрацівників.
Читайте також

З 18-го жовтня у Львові діятимуть нові обмеження. Чи впровадять у місті "червону" зону вирішуватиме державна комісія з питань ТЕБ і НС.

У міських лікарнях Львова, станом на 31 березня, перебуває понад 1000 людей які хворіють на пневмонію, з них у 952 хворих підтверджено коронавірусну хворобу.

Цього року у львівських лікарнях від пневмонії померло 218 осіб, однак до прикладу торік померло лише 3 людини.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Сонячні бурі можуть вплинути на атмосферний тиск, що, своєю чергою, може викликати головний біль, втому та стрес у деяких людей
Loading...
Load next