У центрі Львова обвалилась стіна будинку: під завалами знайшли тіло чоловіка (відео)

У центрі Львова обвалилась стіна будинку: під завалами знайшли тіло чоловіка (відео)
Під завалами будинку рятувальники знайшли тіло чоловіка. Поруч з ним був перфоратор яким він, ймовірно розбирав стіну.

У центрі Львова на вулиці Руській, 8 обвалилася стіна житлового будинку. Під завалами загинув чоловік, який розбирав стіну на другому поверсі. За інформацією Львівської міськради, поруч із ним був перфоратор, яким, ймовірно, загиблий розбирав стіну.

Під завалами працівники ДСНС знайшли одного загиблого. З наявної інформації, завал стався під час виконання ним робіт, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, як розповів голова Галицької райадміністрації Андрій Зозуля, жодних дозволів на проведення ремонтних робіт у будівлі міськрада не видавала

Сусіди ж розповідають, що власники цього флігеля впродовж тривалого часу проводили реконструкцію. Відомо, що власники проживали у флігелі до 2014 року, а згодом вони переїхали та почали проводити ремонтні роботи.

За інформацією міськради, на першому поверсі є три квартири. Поки невідомо, чи на цей час там проживають люди. Обставини обвалу встановлюються.

 340
 
Читайте також
Трагічна пожежа у Львові: у центрі міста внаслідок займання загинула 71-річна жінка (відео) Трагічна пожежа у Львові: у центрі міста внаслідок займання загинула 71-річна жінка (відео)
У кімнаті, де виникла пожежа, рятувальники виявили загиблу жінку – 71-річну власницю квартири.
Обвалилась стіна будинку на вулиці Руській: у Львові під завалами помер неповнолітній робітник (відео) Обвалилась стіна будинку на вулиці Руській: у Львові під завалами помер неповнолітній робітник (відео)
У центрі Львова обвалилася частина стіни будинку. Під завалами опинився робітник, який до того ж був неповнолітнім.
На Львівщині у будинку внаслідок пожежі загинула 87-річна жінка (фото 18+) На Львівщині у будинку внаслідок пожежі загинула 87-річна жінка (фото 18+)
На Золочівщині в селі Черниця у власному дерев'яному будинку через пожежу загинула 87-річна жінка. Прибувши на місце події рятувальники виявили тіло власниці будинку 1933 року народження без будь-яких ознаків життя.
Loading...
Load next