Початок опалювального сезону у Львові: містянам дадуть тепло вже в понеділок 11 жовтня (відео)

Початок опалювального сезону у Львові: містянам дадуть тепло вже в понеділок 11 жовтня (відео)
Із понеділка, 11 жовтня, у Львові розпочнеться опалювальний сезон – опалення подаватимуть до шкіл, садочків, лікарень та до житлових будинків.

Теплу в домівках бути: опалювальний сезон у Львові розпочнеться з понеділка, 11-го жовтня. У мерії кажуть: з п’ятниці на суботу буде похолодання, яке триватиме продовж вихідних. До того ж на основі заявок тепло вже отримує 16 бюджетних установ.

За словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, технічно будинки та об’єкти теплопостачання готові до подачі опалення, а в суботу для управляючих компаній оголосили робочим днем, аби перевірити будинки та підготувати їх до отримання тепла.

По мірі того, як тепло буде подаватися. На кінець дня, ми будемо мати інформацію, який відсоток будинків вже має тепло і це буде ше до вівторка я думаю, і до середи. Т ому, поступово ми плануємо до середи подати тепло у всі будинки. Ми би хотіли це зробити за два дні. Ну плануємо так, - повідомила Ірина Маруняк.

Також, за словами Ірини Маруняк, комунальники провели роботи і на об’єктах теплопостачання.

Повністю відремонтований шостий котел. Крім цього третя і четверта турбіна відремонтовані цього року, ну і якщо ми говоримо про ТЕЦ-2 - четверта турбіна там також повністю відремонтована. Станом на сьогодні також ми провели роботи в інженерних мережах внутрішньобудинкової системи, - зауважила Маруняк. 

Додамо, за результатами щорічних гідравлічних випробувань, комунальники виявили 113 дефектів і 85 поривів. Їх ліквідували продовж червня.

 

 423
 
Читайте також
У Львові стартував опалювальний сезон: тепловики подали опалення до 1585 будинків (відео) У Львові стартував опалювальний сезон: тепловики подали опалення до 1585 будинків (відео)
Опалювальний сезон розпочато. Із настанням холодів комунальники поступово підключають системи подачі тепла у будинки мешканців. Але це не означає, що централізоване опалення одночасно запрацює в усіх районах Львова, зазначають посадовці. Процес підключення триватиме до середи.
У мерії розповіли, коли у Львові завершиться опалювальний сезон У мерії розповіли, коли у Львові завершиться опалювальний сезон
Наразі тепло у оселях вимикати не будуть, оскільки вже від завтра у Львові прогнозують різке похолодання.
Опалювальний сезон у Львові: комунальники розпочали підготовку у Шевченківському районі (відео) Опалювальний сезон у Львові: комунальники розпочали підготовку у Шевченківському районі (відео)
Зараз комунальники ремонтують один з котлів на теплоцентралі "Північна", що забезпечує гарячою водою і теплом Шевченківський район.
Loading...
Load next