Зігріти ближнього: із настанням холодів у Львові волонтери розпочали збір теплого одягу (відео)

Зігріти ближнього: із настанням холодів у Львові волонтери розпочали збір теплого одягу (відео)
Із настанням холодів волонтери почали активно збирати теплий одяг для людей, які опинилися у скрутному становищі. Найбільше зараз у попиті куртки, светри та зимове взуття.

Зігріти ближнього: із настанням холодів у Львові волонтери почали активно збирати теплий одяг для людей, які опинилися у скрутному становищі. Найбільше зараз у попиті куртки, светри та зимове взуття. Водночас активісти розповідають, що здебільшого люди до них приходять навіть не за матеріальною допомогою, а за психологічною, щоб пережити складний період у їхньому житті.

Потребують насамперед спілкування, бо це часто люди, які на вулиці проводять багато часу й вони ні з ким не спілкуються. Тому вони дуже потребують саме такого ставлення людського до них. І звичайно ці базові потреби. Це їжа, одяг, помитися, переночувати, - повідомила координаторка Спільноти святого Егідія у Львові Іванна Синицька.

У благодійному фонді "Корпорація добрих справ" теж збирають теплі речі для потребуючих, але й додатково організовують масову роздачу гарячої їжі, яку попередньо закупляють як за власний кошт, так і за пожертви небайдужих. Кажуть, що гарячий обід - не менш важливий для людей у холодну пору року. Тому організовують подібні заходи кілька разів на тиждень. 

Ми от годуванням таким займаємося вже напевно більше 10-ти років. І проводимо такі благодійні обіди кожного вівторка ми тут у Левандівському парку, у нас тут є бусик, який приїжджає з благодійною кухнею і роздаємо людям чай, перше, друге, щоб люди могли якось зігрітися, - заявив керівник БФ "Корпорація добрих справ" Віталій Іванов.
 

Також щосереди їжу роздають у Горіховому гаю, а щонеділі - у центрі обліку бездомних громадян. До речі, ця установа зараз дуже потребує саме теплого чоловічого одягу. Це куртки, светри, шкарпетки та взуття починаючи від 42-го розміру. 

При прийомі людина підходить до соціального працівника й повідомляє, що їй потрібно щось з одягу, до прикладу куртка, светр чи майка, то ми видаємо. Якщо відбувається соціальне патрулювання і ми знаходимо бездомну людину, привозимо її до нас у центр і видаємо повний комплект одягу: від нижньої білизни й до куртки, взуття та шкарпеток. А ще з собою даємо кульчок з сангігієнічними засобами, - розповіла соціальна працівниця Світлана Миклева.

Також теплі речі для людей у скруті збирають представники  "Емаус Оселі", "Соціальної комори", волонтери Червоного хреста та Осередку допомоги вагітним у кризовій ситуації. 

 

 263
 
Читайте також
Безкоштовні одяг і взуття для переселенців у Львові (відео) Безкоштовні одяг і взуття для переселенців у Львові (відео)
Вимушено переміщені люди можуть отримати тут усе необхідне. Львів’ян можуть долучитися, поділившись речами, які не використовують.
У Дрогобичі волонтери проєкту БУР облаштовують гуртожиток для переселенців (відео) У Дрогобичі волонтери проєкту БУР облаштовують гуртожиток для переселенців (відео)
У Дрогобичі волонтерський рух БУР облаштовує помешкання для переселенців Проживатимуть в оновленому гуртожитку матері з дітьми.
У Львові «Горіховий дім» збирає гроші на будівництво центру для жінок у біді (відео) У Львові «Горіховий дім» збирає гроші на будівництво центру для жінок у біді (відео)
Без даху, але з тріщинами у стінах. Ось так зараз виглядає майбутній Жіночий центр, який почали облаштовувати у будинку по вулиці Личаківській, 90.
Loading...
Load next