«Львівгаз» попередив про можливий зрив опалювального сезону у Львові

«Львівгаз» попередив про можливий зрив опалювального сезону у Львові
Теплопостачальні підприємства Львова боргують гроші за газ і не отримують достатню компенсацію від держави.

ПАТ «Львівгаз» заявив про непогашені борги теплопостачальних підприємств Львова у розмірі понад 112 млн грн та заявив про загрозу зриву опалювального сезону в місті. Натомість мерія звернулась до держави, щоб отримати кошти для сплати цих боргів.

Як вказано у пресрелізі «Львівгазу», теплопостачальні підприємства Львова боргують порушили графік виплат боргів за газ. Газовики попередили про загрозу зриву опалювального сезону і можливі відключення від газу мешканців міста, якщо мерія не розрахується з боргами.

Графік виплат постійно порушується і станом на 29 грудня поточного року непогашена заборгованість становить 112,475 млн грн. Найбільшими боржниками є “Львівтеплоенерго” та “Залізничнетеплоенерго”. Ситуація, яка виникла, ставить під загрозу виконання регламентованих робіт під час опалювального періоду, ліквідацію аварійних ситуацій та, відповідно, безперебійне газопостачання жителів м.Львова та Львівської області, – каже комерційний директор АТ «Львівгаз» Олег Вінцюк.

Він закликав міську раду Львова вирішити проблему із боргами теплопостачальних підприємств, щоб уникнути зриву опалювального сезону.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
На Сихові вже більше 400 будинків обладнані індивідуальними тепловими пунктами (відео) На Сихові вже більше 400 будинків обладнані індивідуальними тепловими пунктами (відео)
Зараз на балансі «Львівтеплоенерго» перебуває понад 520 будинків з індивідуальними тепловими пунктами. Тривають роботи з встановлення ІТП й в інших районах Львова.
Опалювальний сезон розпочато: тепло подано у 70% будинків Львова Опалювальний сезон розпочато: тепло подано у 70% будинків Львова
Цей процес відбувається поетапно й поривів у мережі зафіксовано не було.
Під дію санкцій РНБО потрапили 18 компаній з Львівщини Під дію санкцій РНБО потрапили 18 компаній з Львівщини
18 львівських компаній, а також юридичні особи які мають відношення до них потрапили під дію санкцій Ради національної безпеки та оборони. Зокрема їхні активи будуть заблоковані і компанії обмежать у торговельних операціях.
Loading...
Load next