До Львова транспортували двох дітей, які стали жертвами ракетного удару на Одещині (відео)

До Львова транспортували двох дітей, які стали жертвами ракетного удару на Одещині (відео)
Один з братів перебуває у дуже важкому стані.

Львів продовжує приймати поранених пацієнтів, які постраждали внаслідок російської агресії. Відтак, до Львова реанімобілями транспортували двох дітей, які стали жертвами обстрілу у Сергіївці Одеської області.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

Вона також зазначила, що один з братів у дуже важкому стані. Наразі пацієнти перебувають під опікою Львівських медиків, а згодом після стабілізації стану їх відправлять на лікування за кордон.  

Нагадаємо, іспанські благодійники передали українським прикордонникам 23 реанімобілі.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Історія одного собаки, який врятував на Сході України не одне життя (відео) Історія одного собаки, який врятував на Сході України не одне життя (відео)
Любов, відданість та мужність. Перелік слів, якими можна назвати українських захисників чимало. Однак їх ніколи не вистачить, аби описати їхню жертовність та внесок у мирне небо над нашими головами.
На Донбасі від кулі російського снайпера загинув 41-річний військовий зі Львова (фото) На Донбасі від кулі російського снайпера загинув 41-річний військовий зі Львова (фото)
Впродовж минулої доби, 18 серпня, російські окупанти 11 разів порушили режим припинення вогню. Один військовий ЗСУ отримав смертельне поранення - він був родом зі Львова.
Loading...
Load next