Нічна пожежа: на Стрийщині палала дерев'яна господарська будівля

На Стрийщині у селі Ялинкувате палала дерев'яна господарська будівля. Як зазначили у ДСНС, гасіння пожежі ускладнювалося значною площею займання, адже вогонь швидко поширився дерев’яними конструкціями, і на момент прибуття рятувальників, дах будівлі був охоплений полум’ям. Також, існувала загроза перекидання жеврива на поруч розташовані житловий будинок та гараж з автомобілем усередині. Загалом пожежа знищила дах, перекриття, стіну, дрова та господарський інвентар. З людей ніхто не постраждав.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

У с. Старий Майдан ліквідували займання у дерев’яній господарській будівлі. На момент прибуття вогнеборців споруда була повністю охоплена полум’ям
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Командирка медичної служби «Ульф» Аліна Михайлова роз'яснила ситуацію з купівлею особистого автомобіля Mercedes, на який, за словами блогера Мирослава Олешка, були проведені збори на потреби її підрозділу.

Оновлення застосовується автоматично без завантаження з Play Market
Loading...
Load next