Пасивний прибуток і ошукані азербайджанці: житель Київщини організував схему видурювання коштів

У Львові та Києві діяли шахрайські call-центри, які імітували процес торгівлі на фінансових ринках
Примарні фінансові біржі, понад мільйон гривень прибутку та ошукані азербайджанці: 28-річний житель Київщини організував схему видурювання коштів від іноземців. В офісних приміщеннях ділох утворив чотири call-центри, які розташовувалися у Києві та у Львові.
Ще шестеро його спільників адміністрували сайт бінарного опціону, а щоби залучити якомога більше інвесторів, використовували платну рекламу в соцмережах. Вкладникам пропонували отримувати пасивний прибуток від операцій на фінансових біржах.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

На Західному об’їзді Львова у районі Підрясне підприємці влаштували стихійний ринок.

Львів долучиться до телемоста за участю президента Володимира Зеленського.

Йому загрожує до трьох років ув’язнення.
Рекомендовані

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів
Loading...
Load next