Шахтарі ПРОСЯТЬ допомоги: чому видобуток вугілля під знаком питання?

Шахтарі ПРОСЯТЬ допомоги: чому видобуток вугілля під знаком питання?
Про наболіле і не тільки: шахтарі прийшли жалітися новому заступнику міністру енергетики

Про наболіле і не тільки: шахтарі прийшли жалітися новому заступнику міністру енергетики Олександрові Хейлу. Перш за все гірняків цікавить: коли ж припиняться інтриги з призначенням директора Львіввугілля, адже спокійно працювати у таких умовах практично неможливо.

Дуже глибоко вкоренилася корупційні явища на вугільних підприємствах державного підпорядкування. Шахти не виконують планові завдання. Дуже низькі обсяги. Це завершиться крахом, втратою робочих місць і проблемою з виплатою зарплати, - зазначає голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Зараз львівськими шахтарями керує Вадим Крась, і ніби все почало налагоджуватися: виплатили заборгованості, намагаються допомогти з проблемами. Але внутрішні процеси в регіоні за цю посаду буквально ставлять під зрив весь опалювальний сезон. Адже перш за все слід вирішити проблему з катастрофічною нестачею кадрів.

Це завдання надважке, тому що обладнання застаріле, дуже багато хлопців забирають в армію, нові хлопці не приходять, - розповідає голова шахти «Степова» Василь Самканич.

Вимагають гірняки й підвищення зарплати, але в міністерстві говорити про це готові лише, якщо шахтарі збільшать видобуток вугілля. Як це зробити і реаліях війни – ніхто й гадки не має. Тисяча працівників зараз на фронті, а техніка вкрай застаріла.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 89
 
Читайте також
Польовий медичний госпіталь поблизу Львова (відео) Польовий медичний госпіталь поблизу Львова (відео)
Міжнародна гуманітарна організація «Сумка самарянина» розгорнула госпіталь, де американські медики безкоштовно надаватимуть меддопомогу всім потребуючим в умовах війни.
На Львівщині посадовця "Новояворівських електромереж" затримали на хабарі в 1 млн гривень (відео) На Львівщині посадовця "Новояворівських електромереж" затримали на хабарі в 1 млн гривень (відео)
У Львівській області на хабарі у 1 мільйон гривень затримали керівника однієї з філій "Нафтогаз Тепло" - "Новояворівських електромереж". Хабарника "спіймали на гарячому" - одразу після передачі грошей.
Справжня зима: синоптики прогнозують до -15 та хуртовини Справжня зима: синоптики прогнозують до -15 та хуртовини
У західних регіонах збережеться холодна погода з поривчастим вітром та хуртовинами, на дорогах ожеледиця.
Loading...
Load next