90 тисяч на дрони! ПРИКОРДОННИКИ вдало зіграли в футбол

9 команд з усієї західної України врази своєю завзятістю та лише за 15 хвилин зібрали фантастичну суму на дрони
Гра в копанку на честь Захисників та Захисниць: прикордонники разом з благодійним фондом «Рух у майбутнє» організували справжнє спортивне свято для вояків. Футбольний турнір неабияк захопив та згуртував гравців та вболівальників. Й усе це заради благородної мети – зібрати кошти для прикордонників, які зараз на фронті.
Пограти у футбол прикордонники зібралися на винниківському стадіоні. Кількість учасників буквально вражає: аж 9 команд з 4 західних областей, і кожен показав свій майстер-клас на полі. Завзяття гравців одразу ж передалося й глядачам, це й не дивно, адже хлопці не так давно були на передовій, тож такий відпочинок для них вкрай важливий.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Пілот дронів знає, щ є важливою ціллю для ворога, але своїм дітям про це не розповідає.

Технології змінюються прямо на очах: у Нацгвардії розповіли, як це бути зв’язківцем у сучасній війні

Львівський ІТ кластер передав чергову партію необхідної техніки для облаштування центру моніторингу ситуації на кордонах України. Загальна вартість цієї допомоги складає 2,5 млн грн
Рекомендовані

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів
Loading...
Load next