Від диспетчерів до кінологів та криміналістів: шведи побачили у Львові таке, що аж дух захопило
![Від диспетчерів до кінологів та криміналістів: шведи побачили у Львові таке, що аж дух захопило](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2024/02/23/zastavki_yutub_syuzh_bz_1.jpg)
Шведи передали нашим поліцейським дрони, спецавтомобілі і не тільки
Від диспетчерів до кінологів та криміналістів: шведи побачили у Львові таке, що аж дух захопило. Наші поліцейські похизувалися своїми навичками і отримали від іноземних колег овації та неабияке бажання співпрацювати.
Зі шведськими поліцейськими наші правоохоронці дружать давно, а під час війни отримали від них чимало допомоги. Цього разу ціла делегація приїхала до Львова, і знову не з голими руками. Дрони, спец автомобілі, турнікети та захист для службових псів – зараз на війні це вкрай необхідно.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
![Чотирилапі охоронці українських кордонів: як інспектори-кінологи тренують своїх помічників? (відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2021/12/16/kinologi.jpg)
Кілька місяців тренувань та в «поле». Кінологічний навчальний центр прикордонників підготував до випуску ще з півтори сотні чотирилапих охоронців кордону.
![ВРАЖАЮЧА розповідь криміналістів: як фіксують злочини окупантів?](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2023/11/03/ph-35.jpg)
Криміналісти переконують, що у ворога немає шансів уникнути покарання за свої звірства на війні
![Знешкодили вже більше 100 вибухівок: як СОБАКИ та КІНОЛОГИ рятують сотні житів](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2023/10/25/photo_2023-10-24_16-04-07.jpg)
Кінолог називає Барса побратимом та членом сім’ї, а рідні завжди передають вівчарці привіти з тилу.
Рекомендовані
!["Щоб ти здохла": пісня Андрія Данилка про Бандеру викликала бурхливу реакцію в мережі (відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2022/01/28/serdyuchka.jpg)
Раніше на сцені Палацу "Україна" Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки виступив у програмі "Дизель Шоу".
Loading...
Load next