У Львові стартував продаж апартаментів у новому житловому комплексі HYGGE lux від Lev Development (відео)

У Львові стартував продаж апартаментів у новому житловому комплексі HYGGE lux від Lev Development (відео)
Щоб дізнатися більше інформації про новий житловий комплекс HYGGE lux на вул. Пасічній, 166 зверніться у відділи продажу компанії Lev Development.

У Львові офіційно стартував продаж апартаментів у новому житловому комплексі HYGGE lux від компанії Lev Development.

У HYGGE lux ми подбали про те, щоб кожен резидент отримав краще зі скандинавської філософії життя, а саме передбачили сучасну архітектуру, дизайн холів, а також придбали про приватність про безпеку. А також актуальними на сьогодні генераторами, які будуть забезпечувати безперебійне постачання електроенергії до будинку та «Старлінк», який допоможе нашим резидентам мати бездоганний зв’язок та інтернет, - каже Анна Кульчицька, керівниця відділу маркетингу компанії Lev Development.

Будівництво стартувало ще до початку продажу. Також представники компанії подбали й про благоустрій навколишньої території, тому нещодавно завершили облаштування нової дороги, поблизу ЖК для зручності добирання мешканців.

Комплекс розрахований на 4 секції. Буде одна секція з коротким циклом будівництва й 3 наступні секції будуть введені в експлуатацію через 2 роки. В комплексі передбачені квартири площею від 33-х до 130-ти кв. м, вони дуже цікаві з інвестиційної точки зору оскільки їхня окупність, якщо це будуть квартири під оренду, в середньому становить до 10 років, - розповіла керівниця відділу маркетингу компанії Lev Development.

Розташований комплекс на вул. Пасічній, 166. Дізнатися більше інформації про новий ЖК HYGGE lux ви можете у відділах продажу компанії Lev Development.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 73
 
Читайте також
Презентація дизайну холу ЖК PERFECT LIFE від LEV Development (фото) Презентація дизайну холу ЖК PERFECT LIFE від LEV Development (фото)
Дизайнерський хол, яке розробило дизайнерське бюро SAVYTSKYYdesign, є інноваційною перевагою ЖК PERFECT LIFE.
Новий проєкт «Central Hills» від компанії «Lev Development» (відео) Новий проєкт «Central Hills» від компанії «Lev Development» (відео)
Вперше в Україні девелоперська компанія співпрацює з арт-агенцією задля створення мистецької родзинки у житловому кварталі
Loading...
Load next