Погіршення у країні погодних умов - попереджає ДСНС та Укргідрометцентр

На всій території України у неділю очікується погіршення погодних умов. Буде мокрий сніг та дощ, а на дорогах - ожеледиця.
9 січня в західних, північних, центральних та східних областях на дорогах ожеледиця, вночі в Карпатах, на Рівненщині, Житомирщині, вранці та вдень на Київщині значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, - застерігає ДСНС.
Приріст снігового покриву 4-10 см. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на дорогах та вулицях. Повідомляє ДСНС.
Також 8-10 сiчня на рiчках басейну Прип'ятi продовжиться пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,3 м над рiвнями.
В Укргідрометцентрі оголосили похолодання до -12 градусів.
Температура вночі 1-6° морозу, у східних областях 7-12° морозу, вдень від -2° до +3°, у південній частині 4-9° тепла, - зазначається у прогнозі.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

В Україні 10 січня прогнозують різну погоду по регіонах

14 січня в Україні переважатиме холодна, малохмарна погода без істотних опадів, визначувана полем високого тиску.

На сьогодні по всій Україні оголошено штормове попередження.
Рекомендовані

Співак зізнався, що щодня прокидається з відчуттям, що, можливо, сьогодні війна в Україні закінчиться.

Дієтологи називають 13 продуктів і напоїв, які природно активують спалювання жиру: від зеленого чаю та ягід до спецій і кави. Вони підсилюють термогенез, знижують апетит і допомагають організму витрачати більше енергії навіть у стані спокою.

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії
Loading...
Load next