Грудень став найважчим місяцем для Сил оборони на Таврійському напрямку - Штупун

Грудень став найважчим місяцем для Сил оборони на Таврійському напрямку - Штупун

На Таврійському напрямку найважчим місяцем за рік для Сил оборони України став грудень.

Про це повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

На мою особисту думку, найтяжчий місяць – це останній. Тому що ворог весь час штурмує Мар’їнку, Авдіївку, зазнає значних втрат, але суне вперед. Намагається взяти чи до кінця року, чи є якісь інші терміни. Якщо рахувати за кількістю атак та за тиском на наші підрозділи - то крайній місяць цього року найважчий, - зазначив речник.

За словами Штупуна, у Мар’їнці на півночі ще знаходяться українські підрозділи, ворог продовжує обстрілювати захисників з артилерії. Однак він намагається вже більше тиснути на Новомихайлівку, додав він.

На Авдіївському напрямку росіяни використовують вже новітню техніку, зокрема Т-90.

Але вони також гарно горять, не гірше, ніж танки старих часів. Навіть ще краще, - сказав речник.

Нагадаємо, У Чорному морі на міні підірвалось цивільне судно під прапором Панами

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next