Генштаб підтвердив ураження Силами оборони аеродрому «Ханская» в російській Адигеї

Генштаб підтвердив ураження Силами оборони аеродрому «Ханская» в російській Адигеї

Генеральний штаб Збройних сил України підтвердив ураження Силами оборони аеродрому «Ханская» в Республіці Адигея РФ.

Про це повідомляє Генштаб.

Вночі завдано вогневого ураження по аеродрому «Ханская», що в Республіці Адигея РФ. Зокрема під удар потрапив склад боєприпасів, що розташований на території військового об’єкта. В районі цілі відмічалася робота ворожої ППО, зафіксовано займання, - заявили у Генштабі.

Відомо, що на аеродромі базувалися літаки Су-34 та Су-27. Більш детальна інформація щодо наслідків ураження уточнюється.

Завдання виконали сили й засоби Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України і Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Нагадаємо, На Харківському напрямку взяли в полон групу російських окупантів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Контроль над частиною Курської області може стати ресурсом для обміну окупованими територіями, - Лещенко Контроль над частиною Курської області може стати ресурсом для обміну окупованими територіями, - Лещенко
Радник голови Офісу президента Сергій Лещенко повідомив, що контроль над частиною Курської області може допомогти у переговорах щодо обміну територіями, які Росія окупувала в Україні
Loading...
Load next