У Львові вперше продали компост через аукціон

У Львові вперше продали компост через аукціон
Львівська компостувальна станція, на платформі Prozorro продала компост, а за вторговані кошти плануються купити кисень для лікарні, де лікують пацієнтів хворих на Сovid.

Зокрема, продали 50 тонн продукту, який виготовляють із харчових і садових відходів, продали за 15 450 гривень. Ці кошти скерують на закупівлю кисню для однієї із львівських лікарень. Про результати продажу відходів повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

"Ми вперше продаємо компост. Є фірма, яка бажала його у нас придбати, а ми були готові його продати. В Україні такого продукту немає. Крім нас його більше ніхто не виробляє. Тому визначити ціну на цей компост за якісними та кількісними показниками досить складно. Стартова ціна, про яку ми домовились, була 300 грн, але, у будь-якому випадку, вартість має визначити ринок. Саме тому ми виставили його на Prozorro", - розповів директор ЛКП "Зелене місто" Святослав Євтушенко.

Зазначимо, чоловік також додав, що час від часу вони планують й надалі проводити схожі аукціони, адже аби органічні відходи стали компостом треба 2 місяці.

"Компост — це все-таки відходи, які залежать від пори року, температури та інших чинників. Тому кожного разу у нас буде виходити у підсумку різний продукт. Ми намагаємось так балансувати, щоб виробити конкретну рецептуру, яка буде постійно. Але так чи інакше кожна рецептура відрізняється", - додав Євтушенко.

Нагадаємо, що початкова ціна продажу лоту у час оголошення продажу становила – 15 тисяч гривень, тобто за одну тонну компосту ціна складає 300 гривень. Однак, у торгах брали участь дві агрофірми, одна з яких запропонувала вищу вартість - 15 450 гривень.

Читайте також
Пандемія та відходи: як на Львівщині утилізовують "ковідне" сміття (відео) Пандемія та відходи: як на Львівщині утилізовують "ковідне" сміття (відео)
Одноразові маски та рукавички – за минулий рік на Львівщині нарахували 155 тонн "ковідного" сміття.
Масові щеплення, ковід-сертифікати та новий штам вірусу  – 2021 рік медики охрестили «Роком вакцинації» (відео) Масові щеплення, ковід-сертифікати та новий штам вірусу – 2021 рік медики охрестили «Роком вакцинації» (відео)
Від «хвилі» до «хвилі» – додаткові ліжкомісця, регулярна зміна обмежень та обов’язкова вакцинація. Рік видався насиченим на «ковідні» новації. Торкнулися вони усіх сфер життєдіяльності львів’ян.
У львівських медичних закладах заповненість ліжкомість становить 65% У львівських медичних закладах заповненість ліжкомість становить 65%
Станом на 14 квітня, у львівських медзакладах ліжкомісця, які були передбачені для лікування хворих на коронавірус зайняті на 65%.
Loading...
Load next