Уночі Росія випустила по Україні близько 70 ракет та 200 безпілотників

7 березня 2025 року РФ сильно атакувала українські міста
Уночі Росія випустила по Україні близько 70 ракет та 200 безпілотників

У ніч на п’ятницю, 7 березня, російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши ракети та ударні безпілотники. Загалом окупанти застосували понад 260 повітряних снарядів для ударів по Україні, повідомили у пресслужбі Повітряних сил.

За попередніми даними, у небі над Україною виявили 261 засіб повітряного нападу окупантів. Із них – 67 ракет різних типів, а саме:

  • 35 крилатих ракет Х-101/Х-55см;
  • вісім крилатих ракет Калібр;
  • три балістичні ракети Іскандер-М/KN-23;
  • чотири зенітні керовані ракети С-300;
  • вісім керованих авіаційних ракет Х-59/69.

Окрім того, росіяни випустили по Україні 194 ударних дрони типу Shahed та БпЛА-імітатори.

Основний акцент удару – по об’єктах газовидобувної промисловості України, – повідомили у пресслужбі Повітряних сил.

Станом на 10:00 силам ППО вдалося знищити:

  • 25 крилатих ракет Х-101/Х-55см;
  • вісім крилатих ракет Калібр;
  • керовану авіаційну ракету Х-59/69;
  • 100 ударних БпЛА типу Shahed.


Нагадаємо, російські війська обстріляли Херсон: постраждали двоє цивільних.

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Росіяни за добу 424 рази обстріляли Запорізьку область Росіяни за добу 424 рази обстріляли Запорізьку область
Протягом доби Росія активно атакує Запорізьку область
Україна дізнається про запуски російської балістики завдяки розвідданим США Україна дізнається про запуски російської балістики завдяки розвідданим США
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не має власних можливостей для відстеження запусків російських балістичних ракет
Loading...
Load next