На Буковині під вантажівкою виявили 16-річного афганця (відео)
Під час огляду транспортного засобу прикордонники Чернівецького загону спільно з митниками на запасному колесі під причепом до вантажного автомобіля виявили іноземця.

У пункт пропуску "Порубне", що біля кордону з Румунією, під вантажівкою виявили афганця. Він хотів поїхати до Франції.
Про це повідомив користувач Сергій Бровко у Facebook.
Вантажівка прибула транзитом з Туреччини до Латвії. Іноземця митники знайшли на запасному колесі під причепом.
З’ясувалося, що нелегальний мігрант є громадянином Афганістану і йому всього 16 років. У такий спосіб він їхав вже третю добу, аби будь-що дістатися країн ЄС, спочатку Франції. Водій авто, громадянин України, не знав, що з ним їде непроханий пасажир.
Прикордонники хлопця нагодували та дали час отямитися.
Наразі встановлюють усі обставини події.
Читайте також

Спробу перетину зафіксовано на відео

Нелегально перевести вантажівкою контрабанду сигарет намагався українець, який прямував у Румунію.
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 