Російське ФСБ затримало у Санкт-Петербурзі українського консула

Російське ФСБ затримало  у Санкт-Петербурзі українського консула
Російські працівники ФСБ, вчора затримали у Санкт-Петербурзі українського консула - Олександра Сосонюка. Його звинувачують у нібито отриманні інформації закритого характеру під час зустрічі з громадянином Росії.

Федеральна Служба Безпеки Росії затримала у Санкт-Петербурзі консула Генерального консульства України, Олександра Сосонюка нібито за отримання закритої інформації з баз даних правоохоронних органів і ФСБ. Про це повідомляє російський РБК.

За інформацією російських ЗМІ, українського консула затримали "на місці злочину" 16 квітня. Зокрема зустріч українського консула Сосонюка з громадянином Росії, ім'я якого не оприлюднюють, нібито відбулася напередодні у Санкт-Петербурзі. Під час зустрічі український консул "намагався отримати інформацію закритого характеру" через, що його і ніби то затримали.

"Дана діяльність несумісна зі статусом дипломатичного працівника і має явний ворожий характер щодо Росії. До іноземного дипломата будуть застосовані заходи відповідно до норм міжнародного права", - повідомляє служба російського "Інтерфаксу".

Російські спецслужби повідомляють, що до іноземного дипломата будуть застосовані заходи відповідно до норм міжнародного права".

Читайте також
Росія поверне в Україну затриманого працівниками ФСБ українського консула Росія поверне в Україну затриманого працівниками ФСБ українського консула
Затриманий в Санкт-Петербурзі український консул Олександр Сосонюк буде повернений до України. Адже посадовець перебуває під дипломатичним імунітетом і його не мають права заарештувати.
Росія поверне консула, однак натомість викликає тимчасово повіреного України Росія поверне консула, однак натомість викликає тимчасово повіреного України
МЗС Російської Федерації все ж таки поверне до України затриманого консула Олександра Сосонюка, однак натомість вимагає аби в країну приїхав тимчасово повірений у справах України.
У МЗС назвали прізвище російського дипломата, якого відправлять з України У МЗС назвали прізвище російського дипломата, якого відправлять з України
Україна вишле старшого дипломата, одного з радників посольства РФ в Києві, у відповідь на затримання в Санкт-Петербурзі та випровадження українського консула Сосонюка.
Loading...
Load next