"Загроза, яку створює Росія": Франція рекомендує своїм громадянам в Україні запастися продовольством

"Загроза, яку створює Росія": Франція рекомендує своїм громадянам в Україні запастися продовольством
Водночас Велика Британія відкликає співробітників СММ ОБСЄ в Україні.

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен звернувся до своїх земляків, які зараз перебувають на території України. Дипломат рекомендує французам запастися продовольством, але каже, що говорити про терміновий виїзд з України рано. Про це повідомляє Посольство Франції в Україні.

Посол Франції також розповів деталі візиту Еммануеля Макрона до України. За словами дипломата, його зустріч з Володимиром Зеленським була невимушеною та дружньою.

Етьєн де Понсен підкреслив, що причиною візиту Еммануеля Макрона стала загроза, яку створює Росія. Однак зараз усі зусилля дипломатії докладають для мирного врегулювання ситуації.

Посол Франції наголосив, що дипломати стежать за тим, що відбувається зараз, тому й дав кілька порад своїм співгромадянам. Однак про те, щоб виїхати з України мова не йде.

Своєю чергою Велика Британія вирішила відкликати своїх співробітників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Про це повідомив у неділю CNN речник Міністерства закордонних справах і справ співдружності націй та розвитку Великої Британії.

Відповідно до наших зобов’язань з вияву турботи, ми прийняли рішення відкликати відряджених співробітників Великої Британії до СММ ОБСЄ. Ми триматимемо це під пильною увагою. Ми дуже серйозно ставимося до безпеки наших співробітників, — заявив речник Форин-офісу.

Нагадаємо, раніше Макрон та Путін провели телефонну розмову.

Карина Бовсуновськаpravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський разом із Меркель та Макроном закликали Росію відвести свої війська від України Зеленський разом із Меркель та Макроном закликали Росію відвести свої війська від України
Лідери трьох держав звернулись до Російської Федерації із закликом відвести війська від кордону з Україною. Це політики повідомили за сьогоднішніми підсумками переговорів у Парижі.
У Єлисейському палаці почалася зустріч Зеленського та Макрона У Єлисейському палаці почалася зустріч Зеленського та Макрона
Сьогодні, 16 квітня, Президент України Володимир Зеленський з дружиною прибув з робочим візитом до Французької Республіки.
Зустріч Зеленського і Макрона пройде у форматі обіду Зустріч Зеленського і Макрона пройде у форматі обіду
Під час завтрашнього візиту до Парижу президент України Володимир Зеленський, зустрінеться із французьким президентом - Емманюелем Макроном. Зустріч відбудеться у неформальній обстановці, за обідом.
Loading...
Load next