Підозра у державній зраді: Львівський апеляційний суд залишив Медведчука під вартою

Підозра у державній зраді: Львівський апеляційний суд залишив Медведчука під вартою

Львівський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Віктору Медведчуку, який підозрюється у державній зраді. Про це повідомляє пресслужба суду.

У п’ятницю, 20 травня, у Львівському апеляційному суді розглядалася апеляційна скарга адвокатів в інтересах обвинуваченого Віктора Медведчука на ухвалу слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 16 квітня 2022 року щодо тримання під вартою.

Відповідно до матеріалів справи обвинувачений підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст.28 ч. 1 ст. 111 та ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 258-3 КК України (вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією; державна зрада; створення терористичної групи чи терористичної організації).

Медведчуку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів без визначення розміру застави.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду погодилась з рішенням суду першої інстанції, залишивши апеляційну скаргу без задоволення, а ухвалу – без змін. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у хатньої робітниці Медведчука знайшли 467 тисяч доларів та 87 тисяч євро.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 57
 
Читайте також
Медведчука затримали у Київській області, ФСБ хотіла вивезти його за кордон – Баканов Медведчука затримали у Київській області, ФСБ хотіла вивезти його за кордон – Баканов
Впродовж усього часу втікача супроводжували українські правоохоронці, які теж понесуть відповідальність.
Loading...
Load next