Досі шукають Бандеру? росія хоче обговорити на Раді Безпеки ООН "неонацизм" в Україні

Досі шукають Бандеру? росія хоче обговорити на Раді Безпеки ООН "неонацизм" в Україні

Росія хоче скликати неформальну зустріч Ради Безпеки ООН, щоб поговорити про "неонацизм" в Україні. Про це 6 липня у Twitter повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

Літнє загострення агресивної мімікрії – це коли місія фашистської країни, яка за масштабами руйнувань українських міст перевершила нацистів і фашистів, організовує в Нью-Йорку чергове біснування про "неонацистів". Сім десятків дипломатів- путлер’югендців у місії РФ при ООН зігують! – написав постпред.
 

Зустріч на тему "Неонацизм і радикальний націоналізм: дослідження першопричин кризи в Україні" представники країни-агресора хочуть провести 11 липня.

У коментарі "Українській правді" Кислиця уточнив, що росіяни вкотре намагаються обговорити історичні постаті лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери та головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича.

За словами Кислиці, представники рф заявляють, що Революцію гідності супроводжував "смолоскипний хід", і загострюють увагу на "любові українських бійців до татуювань".

Нагадаємо, раніше у штаб-квартирі НАТО представили докази воєнних злочинів рф в Україні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

Loading...
Load next