США стурбовані "зближенням" Китаю з Росією, — Блінкен

США стурбовані "зближенням" Китаю з Росією, — Блінкен
За його словами, Китай не поводиться нейтрально, оскільки підтримує Росію в ООН.

Державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив, що він обговорював російську агресію в Україні під час п'ятигодинних переговорів з міністром закордонних справ Китаю Ван І та висловив занепокоєння з приводу "зближення" Пекіна та Москви.

Про це повідомляє CNN, передає ПравдаТУТ News.

Обидва дипломати назвали свої перші особисті переговори з жовтня «відвертими», причому зустріч відбулася через день після їхньої участі у зустрічі міністрів закордонних справ G20 на індонезійському острові Балі.

Я знову поділився з державним радником, що ми стурбовані приєднанням КНР до Росії, — сказав Блінкен на пресконференції після переговорів.

Він сказав, що не думає, що Китай поводиться нейтрально, оскільки він підтримує Росію в ООН і «посилює російську пропаганду».

Після зустрічі офіційний представник США заявив, що "жодна зі сторін не відмовлялася".

Ми дуже відкрито говорили про те, де наші розбіжності... але зустріч також була конструктивною, тому що, незважаючи на відвертість, тон був дуже професійним, — сказав чиновник.

Блінкен сказав, що лідер Китаю Сі Цзіньпін під час розмови з президентом Володимиром Путіним 13 червня чітко дав зрозуміти, що він підтримує рішення про партнерство з Росією.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ закликало конгресвумен США Вікторію Спартц, етнічну українку, "залишити спроби заробити собі додатковий політичний капітал на безпідставних спекуляціях навколо теми війни у нашій країні та горі українців". 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Loading...
Load next