До повного звільнення Миколаївщини залишилось 3 населені пункти, - Кім

До повного звільнення Миколаївщини залишилось 3 населені пункти, - Кім

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що залишилось звільнити три населені пункти на Кінбурнській косі, аби юридично Миколаївщина вийшла зі стану області, що воює. Про це він сказав у своєму відеозверненні у Telegram.

У нас залишилося три населені пункти на Кінбурнській косі, щоб ми юридично вийшли зі стану області, що воює, - йдеться у повідомленні.

Кім також розповів, що наразі триває активне відновлення Миколаївської області та деокупованих територій. Він зазначив, що інші області надали Миколаївській додаткові бригади для відновлення світла. Миколаївщина, своєю чергою, допомагає деокупованому Херсону.

Також ми допомагаємо Херсону, щоб там швидше з'явилося світло.  Надсилатимемо додаткові автобуси, техніку, розмінування. Вся ця справа зараз кипить, - каже голова ОВА.  

Він також зазначив, що відбувається запуск реєстрів, що дозволять ЦНАПам повноцінно працювати. 

Нагадаємо, що "Потрібно забезпечити безпеку на Запорізькій АЕС", - Макрон.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 421
 
Читайте також
"Це створює хаос в їхніх власних силах": Подоляк розповів про тактику контрнаступу ЗСУ "Це створює хаос в їхніх власних силах": Подоляк розповів про тактику контрнаступу ЗСУ
За його словами, найближчими місяцями інциденти на російських базах і складах на окупованих територіях можуть продовжитися.
Loading...
Load next