Зеленський зібрав Ставку: розвідники розповіли про плани та ймовірні дії противника

Зеленський зібрав Ставку: розвідники розповіли про плани та ймовірні дії противника

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Як повідомили в Офісі Президента, керівники розвідки розповіли про плани та ймовірні дії противника у близькій та середньостроковій перспективі.

Як повідомили в Офісі Президента, Головнокомандувач ЗСУ поінформував про загальну ситуацію на фронті. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про обстановку на їхніх напрямках. Окремо члени Ставки зупинилися на перебігу бойових дій у найскладніших точках фронту.

Керівники розвідки розповіли про плани та ймовірні дії противника у близькій та середньостроковій перспективі.

Крім того, учасники засідання були поінформовані про результати контррозвідувальної роботи українських спецслужб.

Також було розглянуто актуальну зовнішньополітичну ситуацію в контексті відбиття російського вторгнення.

Нагадаємо, що заборона евакуації автомобілів на період воєнного стану призведе до колапсу в центрі Києва - КМДА.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 37
 
Читайте також
Новим речником президента Зеленського стане ведучий Сергій Никифоров Новим речником президента Зеленського стане ведучий Сергій Никифоров
Офіційне представлення нового речника президента Зеленського очікується найближчим часом. Однак, вже відомо, що ним стане ведучий телеканалу "Україна 24" - Сергій Никифоров.
Кличко поскаржився на погрози та обшуки, які відбуваються після нарад в Офісі Президента Кличко поскаржився на погрози та обшуки, які відбуваються після нарад в Офісі Президента
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що йому систематично погрожують звільненням з посади голови Київської міської державної адміністрації, а силовики тим часом регулярно влаштовують обшуки в комунальних київських підприємствах.
Зеленський запропонував представникам Facebook відкрити офіс в Україні Зеленський запропонував представникам Facebook відкрити офіс в Україні
Президент запропонував розглянути можливість відкриття офісу компанії Facebook в Україні, а також зазначив, що Україна активно бореться з російською дезінформацією.
Loading...
Load next