Президент запровадив санкції проти Богуслаєва та понад 230 росіян

Президент запровадив санкції проти Богуслаєва та понад 230 росіян

Президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти експрезидента «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва та 230 росіян. Відповідні укази Зеленського опубліковано на сайті ОПУ.

До переліку також потрапили декілька українців та понад 230 росіян. Окрім цього, під санкціями опинилися 225 компаній з росії. Санкції діятимуть 10 років.

Нагадаємо, Зимовий наступ росії на Донбасі провалився – розвідка Британії.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
США підтримує Україну й готові допомогти в разі військової агресії з боку Росії США підтримує Україну й готові допомогти в разі військової агресії з боку Росії
Америка заявила, що Росія використовує агресивний підхід у розв'язанні конфлікту на Донбасу й повинна негайно припинити свої наступальні дії.
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України
Збройні сили Україні готові до швидкого реагування на ймовірні провокації Росії уздовж українсько-російського кордону та в зоні ООС.
Loading...
Load next