Польща готова розширити заборону на ввезення продукції з України ‒ Моравецький

Польща готова розширити заборону на ввезення продукції з України ‒ Моравецький

У Польщі погрожують розширити список продуктів, які заборонено ввозити з України. Варшава хоче, аби українська влада "не загострювала конфлікт".

Про це повідомляє Gazeta.pl.

Таку заяву зробив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Він нагадав про допомогу Польщі і наголосив, що його країну не можна назвати "байдужою державою".

Ми все ще віримо в перемогу України, ми допомагаємо, але наш інтерес, інтерес польського селянина, польського села, поляків має бути найважливішим і завжди є найважливішим для нас. І так буде, хоч би хто говорив у світі, бо ми не схиляємось ні перед тими, хто зі Сходу, чи Заходу, ми діємо лише в інтересах поляків, ‒ сказав прем'єр-міністр.

Польща готова й надалі допомагати Україні, але не ціною "дестабілізації польського ринку". За його словами, експортне ембарго зберігатиметься до тих пір, поки будуть напрацьовані механізми співпраці. Польський прем'єр також застеріг українську владу від "розпалювання" ситуації.

Я попереджаю українську владу: якщо вона посилить конфлікт, ми додамо більше продуктів під заборону на експорт на територію Польщі, ‒ підкреслив Моравецький.

Нагадаємо, Зустріч Зеленського та Дуди під час Генасамблеї ООН у Нью Йорку скасовано

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Росія відреагувала на заяву The Washington Post про можливий наступ на Україну Росія відреагувала на заяву The Washington Post про можливий наступ на Україну
У МЗС Росії наголосили, що "США проводять спецоперацію із нагнітання обстановки навколо України з перекладанням відповідальності на Росію».
Loading...
Load next