Україна та Канада підписали оновлену угоду про вільну торгівлю

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо підписали оновлену угоду про вільну торгівлю між двома державами.
Церемонія підписання відбулась перед спільною пресконференцією обох лідерів.
Ми щойно підписали угоду про вільну торгівлю між Україною й Канадою. Вона надає канадським компаніям доступ і створить нові робочі місця, – зазначив Трюдо.
Він додав, що Канада також підтверджує виділення Україні макрофінансової допомоги в прийдешньому, 2024 році.
Пізніше в Торонто ми зустрінемось із лідерами ділових кіл і обговорюватимемо зусилля у відбудові України, – заявив канадський прем’єр.
Нагадаємо, Neuralink Ілона Маска шукає охочих для вживлення мозкових імплантів
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Україна та Туреччина 3 лютого підписали угоду про зону вільної торгівлі. Це зробили у присутності президентів Володимира Зеленського та Реджепа Ердогана.

Україна та Туреччина почали обговорювати можливість створення ЗВТ з 2007 року і планували завершити роботу щодо підписання угоди про вільну торгівлю ще у 2018 році.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next