Єврорада схвалила кримінальну відповідальність за порушення санкцій

Єврорада схвалила кримінальну відповідальність за порушення санкцій

Рада Європейського Союзу затвердила директиву щодо мінімальних правил покарання за порушення та обхід запроваджених санкцій.

Про це йдеться у в пресрелізі на сайті Ради ЄС.

Згідно з директивою, відтепер певні дії вважатимуться кримінальними злочинами в усіх країнах-членах ЄС, наприклад, допомога в обході заборони на в'їзд, торгівля санкційними товарами або здійснення забороненої фінансової діяльності. 

Водночас країни-члени ЄС забов'язані гарантувати, що за порушення санкцій будуть передбачені дієві та пропорційні кримінальні покарання.

Однак, як зазначили у Єврораді, умисне порушення санкцій має тягнути за собою максимальне покарання у вигляді тюремного ув'язнення. Додатково на порушників обмежувальних заходів ЄС можуть бути накладені штрафи.

Директива набуде чинності на двадцятий день після публікації в Офіційному журналі ЄС. Держави-члени матимуть 12 місяців для включення положень директиви у своє національне законодавство, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Співробітники ФСБ цькували та били українців на естонсько-російському кордоні - спецслужба Естонії

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
ЄС дасть Україні летальну зброю – союз вперше забезпечить озброєнням третю країну ЄС дасть Україні летальну зброю – союз вперше забезпечить озброєнням третю країну
Європейський союз робить усе можливе, щоб допомогти Україні протистояти російським окупантам.
Loading...
Load next