"Слава Україні! – Героям слава": в Україні офіційно затвердили нове футбольне гасло

"Слава Україні! – Героям слава": в Україні офіційно затвердили нове футбольне гасло
Виконком Української асоціації футболу одноголосно затвердив офіційний футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!".

Окрім цього на онлайн-засіданні УАФ також було затверджено як футбольний символ мапу України з тризубом. Зокрема, 45 членів Виконкому футбольної асоціації проголосували "за" підтримку пропозиції президента Федерації футболу України Андрія Павелка.

Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі, - повідомив Павелко у Facebook.

Також виконком офіційно затвердив футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!", які вже протягом багатьох років є привітанням для мільйонів вболівальників не лише в Україні, а й у цілому світі.

Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання!, - наголосив президента Федерації футболу України, Андрій Павелко.

Нагадаємо, що учора, 10 червня, УЄФА заборонило використовувати гасло "Героям слава!" на новій формі збірної України, оскільки вважає, що воно має "політичний підтекст". Згодом, в Спілці європейських футбольних асоціацій (УЄФА) пояснили своє рішення щодо заборони лозунгу й зазначили, що дійшли до висновку, що форма збірної України має мілітаристський та політичний мотиви.

 145
 
Читайте також
Підготовка до Євро-2020: збірна України у новій формі розгромила Кіпр із рахунком 4:0 Підготовка до Євро-2020: збірна України у новій формі розгромила Кіпр із рахунком 4:0
Збірна України з футболу здобула перемогу з рахунком 4:0 в останньому підготовчому матчі перед Євро-2020. Матч між Україною та Кіпром закінчився перемогою, на користь української збірної.
Перемога України: матч з Північною Македонією завершився з рахунком 2:1 Перемога України: матч з Північною Македонією завершився з рахунком 2:1
Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті Євро-2020. Матч зі збірною Північної Македонії закінчився з рахунком 2:1, на користь України.
Збірна України прилетіла в Амстердам на матч Євро-2020 з Нідерландами Збірна України прилетіла в Амстердам на матч Євро-2020 з Нідерландами
Українські футболісти на чартерному рейсі приземлились в Амстердамі, де проведуть матч з Нідерландами в рамках футбольного чемпіонату Євро-2020.
Loading...
Load next