"Укрзалізниця" призначила 21 додатковий поїзд на свята

"Укрзалізниця" призначила 21 додатковий поїзд на свята
На свята та вихідні з нагоди Трійці та Дня Конституції компанія "Укрзалізниця" для перевезення понад півмільйона пасажирів призначила 21 додатковий поїзд і 58 рейсів.

"Укрзалізниця" додає 64 вагони за 2 дні та готується перевезти 600 тисяч пасажирів на свята. А для перевезення понад півмільйона пасажирів на святкові дні призначено 21 додатковий поїзд і 58 додаткових рейсів, що дає змогу запропонувати пасажирам ще понад 50 тисяч місць. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

"Укрзалізниця" готується до старту по-справжньому "жарких" перевезень: з 18 червня по 28 червня вже придбано понад 600 тисяч проїзних документів. Для перевезення понад півмільйона пасажирів на святкові дні призначено 21 додатковий поїзд і 58 додаткових рейсів, що дозволяє запропонувати пасажирам ще понад 50 тисяч місць, - повідомили в "Укрзалізниці".

Зазначається, що найпопулярнішими напрямками на свята для українців традиційно є: Київ – Херсон, Київ – Одеса, Київ – Бердянськ, Київ – Генічеськ, Дніпро – Одеса, Львів – Одеса, Харків – Одеса, Харків – Херсон.

Окрім того, "Укрзалізниця" з 3 липня відкриває продажі на поїзд "Інтерсіті" Київ - Одеса - Київ. Поїзд "Тарпан" по тому ж маршруту курсуватиме з 26 червня щодня до кінця літа.

За добу 17.06.2021 "Укрзалізницею" поповнено склади поїздів на 57 вагонів, що дорівнює місткості 4 пасажирських поїздів. Робота з забезпечення перевезень триває: станом на п’ятницю вже додано ще по 2 вагони на Ужгород (поїзд № 29), Херсон (поїзд № 102), по одному вагону на Одесу (поїзди № 105 і № 145) та один вагон на Попасну (№ 20) – квитки вже у продажу, - наголосили у відомстві.

Нагадаємо, що компанія залізничного транспорту "Укрзалізниця" вже з червня цього року планує передати в комерційну оренду приміщення 24 українських вокзалів.

Читайте також
Укрзалізниця з 1 червня запускає потяг у Європу, який з’єднає Київ, Будапешт і Відень Укрзалізниця з 1 червня запускає потяг у Європу, який з’єднає Київ, Будапешт і Відень
Вже з 1 червня почне курсувати потяг, який з’єднає Київ, Будапешт і Відень. Зокрема відновити міжнародне залізничне сполучення дозволила стабілізація ситуації з коронавірусом.
У Запоріжжі зійшли з рейок кілька вантажних вагонів: затримуються пасажирські поїзди (відео) У Запоріжжі зійшли з рейок кілька вантажних вагонів: затримуються пасажирські поїзди (відео)
Через сходження вагонів кілька пасажирських рейсів курсуватимуть зміненим маршрутом.
У поїзді "Укрзалізниці" зламану лампу приклеїли до стелі медичним пластиром (фото) У поїзді "Укрзалізниці" зламану лампу приклеїли до стелі медичним пластиром (фото)
В одному з вагонів "Укрзалізниці" лампу не прикрутили до стелі, а приклеїли за допомогою медичного пластиру. При цьому лампа справно працює.
Loading...
Load next