Поєдинок Україна-Швеція: заявка збірної на матч 1/8 фіналу на Євро-2020

На матчі проти Швеції головний тренер Андрій Шевченко може розраховувати на всіх гравців, окрім Олександра Зубкова. Футболіст не гратиме під час матчу, через травму яку він отримав під час гри зі скандинавами.
Тренерський штаб збірної України з футболу на чолі з Андрієм Шевченком визначився із офіційною заявкою на матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи проти національної команди Швеції, повідомляється на сайті УАФ.
Заявка збірної України:
- Воротарі: Георгій Бущан, Андрій Пятов, Анатолій Трубін;
- Захисники: Едуард Соболь, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Олександр Тимчик, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко;
- Півзахисники: Тарас Степаненко, Марлос, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Андрій Ярмоленко, Руслан Маліновський, Євген Макаренко, Олександр Зінченко, Гергій Судаков, Віктор Циганков;
- Нападники: Роман Яремчук, Артем Бєсєдін, Артем Довбик.
Зокрема, поєдинок між гравцями української та швецької збірних відбудеться в шотландському Глазго 29 червня на стадіоні "Хемпден Парк" - о 22:00 за київським часом.
Зауважимо, що у прямому ефірі матч Швеція - Україна покаже телеканал "Україна", а також відеосервіси OLL.TV і MEGOGO.
Нагадаємо, що сьогодні, 29 червня, Володимир Зеленський вирішив зателефонувати по відеозв'язку та особисто поспілкуватися зі збірною України перед вирішальним матчем на цьогорічному чемпіонаті з футболу Євро-2020.
Читайте також

Олександр Зубков, який отримав травму на матчі із нідерландцями, хоч і готувався до матчу, але все ще не залікував ушкодження і все ж таки не зіграє під час матчу із командою Англії.

Сьогодні, 17 червня, о 16:00 збірна України поміряється своїми силами із футболістами з Північної Македонії. Зокрема, головний тренер українських футболістів визначився з основним складом гравців.

Наразі українська збірна посідає в групі 2-е місце, маючи однакову кількість очок з фінами. Лідирує в групі Франція. Збірній України залишилося зіграти ще три поєдинки, два з яких вона проведе у жовтні.
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next