Підозрювана у справі Шеремета Кузьменко прокоментувала відставку Авакова

Підозрювана у справі Шеремета Кузьменко прокоментувала відставку Авакова
Юлія Кузьменко прокоментувала відставку Авакова, де зазначила, що чекає дій від держави, а не зміни прізвищ.

Фігурантка справи про вбивство журналіста Павла Шеремета спокійно відреагувала на новину про відставку колишнього міністра внутрішніх справ. Вона наголосила, що в Україні необхідно змінювати систему.

Про це жінка повідомила в інтерв'ю виданню "Сьогодні".

Ви знаєте, я чекаю не зміни прізвищ, а дій. Чекаю того, щоб в Україні було порушено питання фальсифікації кримінальних справ. Адже це стосується не тільки нас, не тільки нашої кримінальної справи. Система не змінилася від слова "взагалі". Ми сподівалися, що з появою нової поліції 2015 року щось зміниться. Але минули роки і стало зрозуміло, що це всього лише новий гвинтик в старій системі, - повідомляє Кузьменко. 

Юлія Кузьменко зазначила, що вірить в людей  "для яких їхня робота – це честь і які хочуть розслідувати цю справу по-справжньому".

Зазначимо, що завтра, 20 липня, виповнюється рівно 5 років, як в Києві жорстоко вбили журналіста Павла Шеремета. У ході розслідування справи були затримані троє підозрюваних – музикант Андрій Антоненко, волонтер і кардіолог Юлія Кузьменко і медсестра Яна Дугарь. Двоє перших відпущені судом під домашній арешт. Самі ж підозрювані наголошують на тому, що справу сфабриковано, вони наводять цьому низку своїх доказів. 

Нагадаємо, що 15 липня Верховна Рада проголосувала за відставку Арсена Авакова з посади очільника Міністерства внутрішніх справ та депутати схвалили рішення щодо його бажання звільнитись.
 

 576
 
Читайте також
Вбивство журналіста Павла Шеремета: суд продовжив дослідження доказів у справі Вбивство журналіста Павла Шеремета: суд продовжив дослідження доказів у справі
Журналіст Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль.
"Ізгоняємо Авакова": святкування відставки колишнього міністра МВС у Києві (відео) "Ізгоняємо Авакова": святкування відставки колишнього міністра МВС у Києві (відео)
Кілька десятків людей зібралося біля будівлі МВС, святкуючи відставку Авакова.
У жалобних заходах в Одесі взяло участь понад 3 тисячі осіб У жалобних заходах в Одесі взяло участь понад 3 тисячі осіб
Близько трьох тисяч людей взяли участь у заходах, які були присвячені сьомій річниці трагічних подій, що трапились 2 травня 2014 року. Тоді загинуло 48 осіб, а також понад 200 людей були поранені.
Loading...
Load next