Борець Насібов здобув для України друге "срібло" на Олімпіаді-2020

Борець Насібов здобув для України друге "срібло" на Олімпіаді-2020
У фіналі Насібову не вдалося здолати суперника. Проте, у Токіо він оновив найкращий результат України у своїй ваговій категорії греко-римської боротьби.

У фіналі Парвіз Насібов поступився іранцеві Мохаммадреза Гараї. Попри те, український борець, що виступає у вазі до 67 кг, здобув срібну нагороду на Олімпійських Іграх у Токіо.

Насібов першим із представників України пройшов у фінал Олімпіади-2020 у боротьбі. Вчора, 3 серпня, у півфіналі український борець у вольовому стилі здолав єгиптянина Мохамеда Ель-Саєда, вигравши наприкінці сутички.

У фіналі українцеві не вдалося повторити попередній бій, він із рахунком 1:9 програв іранцю Мохаммеду Резі Гераю.

У Токіо Насібов оновив найкращий результат України у цій ваговій категорії греко-римської боротьби. Лише Армен Варданян у 2008 році став бронзовим призером Олімпійських Ігор у вазі до 66 кг. Більше нагород українські борці у цій вазі не здобували. 

Зазначимо, що Насібов 22-річний борець, представник Запорізької області у греко-римській боротьбі (вага до 67 кг). Українець здобував нагороди на рівні чемпіонаті світу та Європи лише на молодіжному рівні. Перемога на юніорському Євро у 2017 році була найвищим його досягненням.

Parviz Nasibov of #UKR finishes his first Olympic Games on the podium, collecting #Silver in the men’s Greco-Roman 67kg #Wrestling#StrongerTogether | @Tokyo2020 | @Wrestling pic.twitter.com/iVn0ijkluT

— Olympics (@Olympics) August 4, 2021
Читайте також
Трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпіади через допінг-проби Трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпіади через допінг-проби
Троє українських легкоатлетів не зможуть виступити через недостатню кількість проведених допін-проб.
Призові за Олімпіаду: Україна сплачує спортсменам в декілька разів більше, ніж США (відео) Призові за Олімпіаду: Україна сплачує спортсменам в декілька разів більше, ніж США (відео)
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не виплачує призові спортсменам, які завоювали медалі. Проте, у багатьох країнах своїх спортсменів все ж таки нагороджують преміальними. Зокрема, в Україні за олімпійське "золото" можна отримати 125 тисяч доларів - це в 3 рази більше, аніж сплачує США своїм спортсменам. До того ж у Німеччині олімпійські чемпіони отримують ще менше, а деякі економічно розвинені країни взагалі не сплачують призові для своїх олімпійців.
Перше "срібло" в Токіо: Романчук здобув для України шосту медаль Олімпіади Перше "срібло" в Токіо: Романчук здобув для України шосту медаль Олімпіади
Романчук здобув першу срібну медаль для України на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.
Loading...
Load next