Україна завершила виступ на Олімпіаді-2020: збірна завоювала 19 медалей

На Олімпійські Ігри Україна попередньо делегувала 158 спортсменів. Це була найменша кількість атлетів в українській історії на Олімпіадах.

Українські спортсмени завершили виступи на Олімпійських іграх у Токіо. За два тижні змагань наша збірна здобула 19 медалей і посіла 44 місце в медальному заліку.

Останніми представниками України, які вели боротьбу за медалі у столиці Японії, були художні гімнастки.

У групових вправах українки стали сьомими і завершили змагання без будь-якої нагороди.

Загалом спортсмени з України здобули 19 медалей. Дванадцять із них — бронзові, шість — срібні й одна золота. Ще 23 українці зупинились за кров від п'єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях.

Двом спортсменам - плавцю Михайлові Романчуку та каноїстці Анастасії Лузан - вдалося двічі здобути медаль Олімпіади.

У медальному заліку — де місце залежить від кількості золота — Україна посіла 44 місце. Проте, за загальною кількістю медалей наша збірна — 16 у світі.

Для України золото виборов Жан Беленюк — у греко-римській боротьбі у вазі до 87 кілограмів.

• Ярослава Магучіх у стрибках у висоту.
Олімпійські зустрічі 2020: лучниця Марченко поділилася враженнями від виступу у Токіо (відео) Олімпійські зустрічі 2020: лучниця Марченко поділилася враженнями від виступу у Токіо (відео)
Чемпіонка Європи зі стрільби з лука Вероніка Марченко поділилася своїм одкровенням про відразу до спорту. Проаналізувала попередню Олімпіаду-2016 та цьогорічні Ігри. Розповіла у яких умовах проживали українські спортсмени під час змагань у Токіо. Також згадала про те, чи планує брати участь у наступній Олімпіаді в Парижі.
Грошова винагорода за олімпійську медаль: відомо скільки заплатять українським спортсменам Грошова винагорода за олімпійську медаль: відомо скільки заплатять українським спортсменам
Українські спортсмени отримають за здобуті у Токіо нагороди від 55 до 125 тисяч доларів за підсумками змагань.
Українець Горуна став бронзовим призером Олімпійських Ігор з карате Українець Горуна став бронзовим призером Олімпійських Ігор з карате
Українець не пройшов у "золотий" фінал, проте здобув "бронзу". У півфіналі він програв одиному із найтитулованіших каратистів світу італійцеві Луїджі Бузі.