Головні новини за 19 жовтня: очільник Пентагону Ллойд Остін у Києві, Корнієнка обрали першим віцеспікером

Головні новини за 19 жовтня: очільник Пентагону Ллойд Остін у Києві, Корнієнка обрали першим віцеспікером

До Києва прибув очільник Пентагону Ллойд Остін

Ллойда Остіна до України запросив Зеленський під час свого візиту до США 1 вересня. Тоді ж Пентагон та Міністерство оборони України підписали угоду про партнерство.

Голову партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка обрали першим віцеспікером

Народні депутати підтримали призначення Корнієнка на посаду віце-спікера Ради. "За" проголосували 256 нардепів.

Не підтримала закон про олігархів: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

Раніше Буймістер не голосувала за президентський законопроєкт про деолігархізацію в обох читаннях та не підтримувала відкликання з посади голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Зеленський планує звільнити голову Нацбанку Шевченка, - Bloomberg

Зеленський хоче знайти заміну Шевченку, перш ніж запропонувати Раді звільнити його. Пошуком кандидатів займається голова Офісу президента Андрій Єрмак.

"Україна має право сама прийняти рішення": міністр оборони США відповів Росії на заяву про НАТО

Раніше в Росії заявили, що пересування російських військ до кордону України проводились під час "масованих навчань НАТО, що проходили біля російського кордону".

"Комісія не може зібратись": Зеленський заявив, що глава САП з’явиться в Україні до кінця року

Одна із вимог, яку виставляють західні партнери України, зокрема, США, стосується якраз прозорого конкурсу на главу САП.

 69
 
Читайте також
Терористичний напад 20-річної давності: як трагедія 11 вересня 2001 року змінила світ (відео) Терористичний напад 20-річної давності: як трагедія 11 вересня 2001 року змінила світ (відео)
Життя багатьох американців поділилося на "до" та "після" з 11 вересня 2001 року. 20 років тому, того дня, в США відбулися теракти, які назавжди змінили життя мільйонів людей. В результаті загинуло майже 3000 осіб. Трагедія змінила багато процесів у світі та призвела до глобальних змін у світовій політиці та сфері безпеки.
Головні новини України за 21 вересня: Зеленський з робочим візитом у США. Як зараз виглядає Донецький аеропорт? Головні новини України за 21 вересня: Зеленський з робочим візитом у США. Як зараз виглядає Донецький аеропорт?
Коротко про головні події на сьогодні. Знай більше з ПравдаТУТ NEWS.
Loading...
Load next