Голлівудські кінооператори вимагають заборонити використання на зйомках справжньої зброї

Голлівудські кінооператори вимагають заборонити використання на зйомках справжньої зброї
Рейчел Моррісон, Ед Лахман, Еліс Брукс і Стівен Лайтхіл, президент Американського товариства кінематографістів, є серед кінематографістів, які закликають заборонити функціональну вогнепальну зброю на знімальному майданчику.

З такою ініціативою 214 кінооператорів виступили після загибелі оператора Галини Гатчінс, яку під час зйомок фільму «Іржа» випадково застрелив актор Алек Болдвін, про це повідомляє Variety.

Щоб вплинути на єдині зміни від нашого імені, заборонити всю функціональну вогнепальну зброю на знімальному майданчику. Ми обіцяємо більше не свідомо працювати над проектами з використанням функціональної вогнепальної зброї для зйомок. Ми обіцяємо більше не ставити себе та нашу команду в ці невиправдано смертельні ситуації. У нас є безпечні альтернативи для VFX та нефункціональної вогнепальної зброї. Ми не будемо сидіти склавши руки і чекати, поки галузь зміниться. Ми зобов’язані самостійно вносити зміни в галузі, - закликається у листі до негайної підтримки та дій не лише з боку керівництва профспілки, а й від виробників та законодавців.

Крім того, після смерті Хатчінса петиція Change.org, адресована Болдуіну, яка закликає заборонити використання справжньої вогнепальної зброї на знімальному майданчику та вимагати кращих умов праці для екіпажу, зібрала понад 100 000 підписів.

Автори петиції тепер просять голлівудські студії взяти на себе ініціативу у забороні справжньої зброї на знімальних майданчиках, на додаток до їхнього попереднього прохання до Болдуіна використати свій вплив для зміни політики.

Тим часом сенатор штату Каліфорнія Дейв Кортезе заявляє, що планує запровадити закон про офіційну заборону справжньої вогнепальної зброї та бойових патронів у всіх виробництвах, а губернатор Нью-Мексико Мішель Луджан Грішем заявила, що її штат вживе подібних дій, якщо індустрія розваг не ухвалить таку заборону добровільно. 

Скріншот документу з підписами кінематографістів

Хоча є чотири сторінки підписів кінематографістів на підтримку заборони вогнепальної зброї, відсутні відомі кінематографісти – Роджер Дікінс, Еммануель Любезькі та Януш Камінскі.

Фаль Анастасія - pravdatutnews.com

 

Читайте також
У Києві під будівлею Деснянської РДА зібралися люди з російськими прапорами (відео) У Києві під будівлею Деснянської РДА зібралися люди з російськими прапорами (відео)
На місці подій розвісили оголошення про знімальний процес фільму. Прем'єра фільму запланована на весну 2022 року.  
Кінорежисер Шон Пенн приїхав на Донбас: він зніматиме документальний фільм про Україну (фото) Кінорежисер Шон Пенн приїхав на Донбас: він зніматиме документальний фільм про Україну (фото)
Основний задум майбутнього фільму — розповісти широкому загалу про події, які зараз відбуваються в нашій країні.
Фільм про ЛГБТ "Мій юний принц" взяв у Держкіно 20 мільйонів гривень Фільм про ЛГБТ "Мій юний принц" взяв у Держкіно 20 мільйонів гривень
Режисер Хачатур Василян готується до фільмування картини про дорослішення й ЛГБТ-стосунки між чоловіками "Мій юний принц". Проєкт переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 мільйонів гривень.
Loading...
Load next