Здійснення мрії: добрі справи роблять і під час війни (відео)

Здійснення мрії: добрі справи роблять і під час війни (відео)
Львівський тік-токер Роман Мироненко здійснив мрію 9-річної Софійки з Миколаївщини, відвідавши її у лікарні. Він заспівав їй пісню і вони записали відео у Тік-Ток

9-річна Софійка, яка дивом вижила після обстрілу касетними снарядами, зустрілася зі своїм кумиром – Львівським тік-токером Романом Мироненком. Нагадаємо, що дівчинка отримала дуже важку травму. Один з уламків практично пройшов крізь увесь її мозок і зупинився біля потилиці. Та дівчинка прийшла до свідомості і зараз проходить лікування у лікарні святого Миколая. Мама Софійки розповіла, що дівчинка мріяла зустрітись з Романом.

Вона дуже хотіла його побачить ще до війни. Говорила мені так подобається Маккоуді. Я навіть закохалася трішечки. По дитячому, - каже Ніна Вавринюк, мама Софійки.

Дізнавшись про це хлопець одразу наступного дня відвідав її і навіть заспівав пісню у лікарняній палаті і вони записали відео у тік-ток. Дівчинку дуже потішив прихід такий сюрприз.  

Я написав пісню, тому що мені прийшло якраз натхнення. Я хочу якраз цю пісню присвятити їй.

Я дуже щасливий, що вона щаслива, - розказує Роман Мироненко, тік-токер.

Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/pravdatutlviv

Злата Новосельська - pravdatutnews.com 

 160
 
Читайте також
Прихисток у області для переселенців на Львівщині (відео) Прихисток у області для переселенців на Львівщині (відео)
Найбільше вільних місць зараз у Яворівському та Золочівському районах – 4 та 3 тисячі відповідно .
Домедична допомога під час війни: команда ПравдаТУТ Львів та ПравдаТУТ News пройшла вишкіл (відео) Домедична допомога під час війни: команда ПравдаТУТ Львів та ПравдаТУТ News пройшла вишкіл (відео)
Тренінги з надання першої домедичної допомоги фахівці медколеджу післядипломної освіти проводять щодня. Вишкіл триває 2 години .
Loading...
Load next