Українські захисники майже повністю знищили «еліту» збройних сил рф, яку готували для війни з НАТО (відео)

Українські захисники майже повністю знищили «еліту» збройних сил рф, яку готували для війни з НАТО (відео)

Підрозділи західного воєнного округу рф були вщент розбиті ЗСУ, а вціліли лише ті військові, хто відмовився наступати на Україну.

Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила СБУ.

Западного округа уже нет, потому что он весь в россии, отказники. Мимо меня одни «восточники» мотаются, потому что «западников» уже почти нету. Вся техника подбита, то башня не работает, то еще что-то не работает…То колеса пробиты, то еще что-то… А так, на передок чисто добровольцы едут и все… – розповідає своїй дружині окупант, чий підрозділ перебуває на Харківщині.

До західного військового округу рф входять, у тому числі Москва і Санкт-Петербург. У його складі – «військова еліта», яку готували до протидії силам НАТО. Чимало офіцерів загинули, водіїв не вистачає, а величезні сили піхоти використовуються як «живе м’ясо».

Як зауважують в СБУ, тож зараз, як говорить цей окупант і підтверджує ситуація на фронті, російська армія воює кількістю і тупцює на місці.

Нагадаємо, ЗСУ продовжують контрнаступ у Херсонській області.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 2192
 
Читайте також
Щоб маскувати шалені втрати на війні в Україні, трупи росіян везуть невеликими партіями (відео) Щоб маскувати шалені втрати на війні в Україні, трупи росіян везуть невеликими партіями (відео)
Крім того, такі перевезення здійснюють лише в нічний час.
Мародерять вже серед своїх: ницість російських солдат немає меж (відео) Мародерять вже серед своїх: ницість російських солдат немає меж (відео)
Оскільки українські захисники не дають їм просунутися у нові населені пункти, вони вирішили красти самі в себе.
Loading...
Load next