Щоб допомогти українцям: британський журналіст пройшов 100 миль пішки у спеку

Щоб допомогти українцям: британський журналіст пройшов 100 миль пішки у спеку

Медійник із Великої Британії Джозеф Дрейпер пройшов 100 миль (більше 160 км) під час сильної спеки на знак солідарності з народом України. Про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Telegram інформує Національна спілка журналістів України.

Як повідомляє НСЖУ, британський репортер поставив перед собою завдання пройти Юрським узбережжям Девона і Дорсета і зібрати понад 1 тис фунтів стерлінгів, щоб допомогти українським біженцям.

24-річний молодий чоловік, який зараз є співробітником видання Bournemouth News and Picture Service, раніше працював в штаті газети свого рідного міста South Wales Argus.

Журналіст вирушив у п'ятиденний похід разом зі своїм другом Джо Холтом.

Джозеф, який на початку цього року приєднувався до гуманітарного конвою до Львова, розповів колегам: "Це було втомливо: здавалося, це тривало і тривало, і тривало".

Я нагадав собі – як би погано в спеку я себе не відчував – є люди в гіршому становищі. Зрештою, у мене було ліжко і будинок, а у них – ні, – заявив Джозеф Дрейпер за підсумками свого гуманітарного походу.

Нагадаємо, раніше Фонд "Повернись живим" та компанія Baykar підписали меморандум про подальше партнерство.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 35
 
Читайте також
Російський журналіст Невзоров передав росіянам звернення від полку "Азов" Російський журналіст Невзоров передав росіянам звернення від полку "Азов"
Раніше сайти опозиційного російського журналіста Олександра Невзорова заблокували в росії, а проти нього відкрили кримінальну справу через розповсюдження "фейків" про Маруіполь.
Loading...
Load next